در کنار تشک طبی بالش نیز جهت بهبود و پیش گیری و درمان موثر میباشد

بالش طبی

بالش آلوورابالش آلوورا
-14%
نمایش سریع

بالش آلوورا

600,000تومان 700,000تومان

بالش آلوورا ضد حساسیت آنتی باکتریال متناسب تمام سنین موثر برای افرادی دارای مشکلات ریوی و آلرژی بوده میباشدمناسب تمام سنین .تشکیل شده از الیاف میکروژل گیاه آلوئه ورا محافظت فوق العاده از پوست صورت .با رویه تمام نخ  ضد حساسیت گیاه آلوورا.آنتی باکتریال و آنتی مایت.کمک در بهبود افراد دارای مشکلات ریوی پیشگیری در حساسیتهای ریوی و قلبی .این با..

بالش طبی اورتوپدیک پددار بالش طبی اورتوپدیک پددار
-16%
نمایش سریع

بالش طبی اورتوپدیک پددار

1,050,000تومان 1,250,000تومان

بالش طبی اورتوپدیک پددار بالش اورتوپدیک درگروه بالشهای طبی و تقریبا کمی سفت میباشد که دارای ویژگی پد مموری فوم میباشد که در یک طرف بالش میباشد.و باعث گردیده بالش دارای سفتی و نرمی متفاوت در طرفین میباشد که در قسمت پددار آن محافظ و پوشش فوق العاده ای از ناحیه سر و گردن و کتف انجام میدهد کاوربالش اورتوپدیک نانو گرد بافت از گیاه آلوئه ورا می..

بالش طبی نوزاد
-12%
نمایش سریع

بالش طبی نوزاد

290,000تومان 330,000تومان

بالش طبی نوزادبالش طبی نوزاد  بدلیل کیفیت بالا و قیمت مناسب جزو چر مصرفترین مدل بالشهای طبی میباشد بالش طبی مادو با الیاف ضد حساسیت ومختص بالشهای طبی با ویژگی آنتی باکتریال ضد حساسیت و قابل شستشودر رده بالشهای طبی قراردارد و از نوع بالش نرم محسوب میشودالیاف پلی استر سیلیکونه ویرجین هالو رویه پارچه تترون نخ اعلاخصوصیات: آنتی باکتریال ضد حس..

بالش پر مرغبالش پر مرغ
نمایش سریع

بالش پر مرغ

550,000تومان

بالش پر مرغاین بالش تهیه شده از پر مرغ شسته شده با متغال و رویه(طرح دار) میباشد سایز بالش 50*70وزن ۲/۳۰۰ کیلوگرم..

بالش پشم طبیعی گوسفندبالش پشم طبیعی گوسفند
-14%
نمایش سریع

بالش پشم طبیعی گوسفند

750,000تومان 870,000تومان

بالش پشم طبیعی گوسفند.دارای رویه‌‌ای از جنس پارچه کاملا پنبه‌ای و محتوی پشم طبیعی فراوری شده‌ی گوسفند  می‌باشد. فیبر موجود در پشم گوسفند با حفظ هوا و نیز جذب رطوبت، بستری با دمای مطلوب برای خواب ایجاد می‌کند که در تابستان خنک و در زمستان گرم است.از دیگر ویژگی‌های الیاف پشم گوسفند بهبود دهنده گردش خون است که در این محصول موجب تسکین درد در ناحیه..

تشک ایکستشک ایکس
2 تا 3 روز دیگر
-4%
نمایش سریع

تشک ایکس

1,150,000تومان 1,200,000تومان

مشخصات فنی تشک ایکس :تشک ایکس مطابق با اصول ارگونومی مقاربت به منظور پیش گیری از آسیب های احتمالی به ستون فقرات) طراحی شده تا تنوع گسترده ای از پوزیشن های جدید و هیجان انگیز رابطه زناشویی (جنسی) را به صورتی آسان برای زوجین فراهم کند. این تشک برای استفاده در فضاهای کوچک و مسافرت بسیار مناسب است.مزایای استفاده از تشک ایکس        &..

بالش الیاف مخلوطبالش الیاف مخلوط
-8%
نمایش سریع

بالش الیاف مخلوط

330,000تومان 360,000تومان

بالش الیاف مخلوط توچال بالشی برای استفاده روز مره با قیمت و کیفیت مناسب قابل شستشو ضد حساسیت و آنتی مایت میباشد و دارای سفتی نرمی میانه  بودهمناسب تمام سنینسایز ۷۰×۵۰وزن ۱/۱۰۰ کیلوگرمMixed fiber pillow..

بالش مخصوص نوجوانبالش مخصوص نوجوان
نمایش سریع

بالش مخصوص نوجوان

370,000تومان

بالش مخصوص نوجوان سایز ۶۰×۴۰ قابل شستشو با ماشین و دست ضد حساسیت و آنتی باکتریال با رویه پارجه ترکیه ای..

بالش گردنی
-3%
نمایش سریع

بالش گردنی

370,000تومان 380,000تومان

بالش گردنی با الیاف طبی سیلیکونه مخصوص کمک به درمان و پیشگیری درهای ناحیه گردن..

بالش پر قوبالش پر قو
-11%
نمایش سریع

بالش پر قو

750,000تومان 840,000تومان

بالش طبی پر قومختص اشخاصی که بالش نرم استفاده می نماییند و همچنین برای اشخاص  دارای استرس مفید می باشد همچنین برای افرادی که بدنبال آرامش بعد از یک روز شلوغ هستند توصیه میشودبالش پر قو طبی بالشی هست که الیاف پر قو شسته و ضد عفونی شده و پاک شده می باشدو به الیاف تبدیل شده که آلرژی زا نمی باشدبالش پر قو با نرمی خاص  الیاف پر غو مناسب برای ت..

بالش هتلیبالش هتلی
-8%
نمایش سریع

بالش هتلی

600,000تومان 650,000تومان

بالش طبی هتلیاز جمله بالش های بلند کالای خواب می باشد .این بالش برای افرادی که از بالش های بلند استفاده می کنند می تواند گزینه ای مناسب باشد. داخل این بالش با الیاف پلی استر سیلیکونه ویرجین هالو پر شده است. (الیاف میکرو فایبر هالو گونه ای از الیاف است که خاصیت برگشت پذیری بسیار بالایی دارد) از جمله ویژگی این الیاف نرمی و لطافت، آنتی باکتریال، آنتی ..

بالش طبی الیاف سیلیکونهبالش طبی الیاف سیلیکونه
-9%
نمایش سریع

بالش طبی الیاف سیلیکونه

410,000تومان 450,000تومان

بالش طبی الیاف سیلیکونهبالش طبی الیاف سیلیکونه  بدلیل کیفیت بالا و قیمت مناسب جزو چر مصرفترین مدل بالشهای طبی میباشد بالش طبی مادو با الیاف ضد حساسیت ومختص بالشهای طبی با ویژگی انتی باکتریال شدهدر رده بالشهای طبی قراردارد و از نظر سفتی و نرمی بالش میانه محسوب میشودالیاف پلی استر سیلیکونه ویرجین هالو رویه پارچه تترون نخ اعلاخصوصی..

نمایش 1 تا 12 از 12 (1 صفحه)